Kto som a prečo Vám chcem pomôcť?

Narodil som sa v Partizánskom (bývalých Baťovanoch) v meste obuvi. Možno aj preto medzi mojich najväčších obdivovateľov patrí pán Baťa, ktorého podnikateľské praktiky a nápady boli unikátne.

Od detstva som zbožňoval šport, bol som atlét a futbalista, prešiel som mnohými profesiami v podnikoch a aj v zahraničí. Všetko, čo som sa učil o biznise, ma naučila prax a nie škola. Preto všetko, čo ma priviedlo k úspechu v mojej firme, mám z vlastnej praxe. Svoju prvú firmu som založil v roku 1996, ako 23 ročný s kapitálom 5tisíc korún.

Vybudoval som úspešnú firmu ELMAR zameranú na výrobu hliníkových plotov a moje pôsobisko sa začalo rozrastať o ďalšie trhy. Založil som ďalšie dve firmy v Rakúsku a naposledy ELMAR Color. Najskôr som podnikal bez zamestnancov, venoval som sa hlavne predaju, neskôr som začal aj s výrobou. Nebolo to jednoduché, ale moja vytrvalosť a odhodlanie ma posúvali neustále ďalej.

Po čase som začal navštevovať školu manažmentu HCA, kde som nasával podnikateľské zručnosti.

Už deväť rokov pracujem s rozvojom osobnosti a učil som sa od ľudí ako napríklad Jack Canfield, Brian Tracy, Anthony Robbins, Steve Consalvez, Heimo Bucerius, Vladimír Michalec, Andy Winson, Jan Mühlfeit a ďalší.

Od chvíle, ako som začal aplikovať isté postupy v biznise, začala moja firma rásť a silnieť. V tomto období som aplikoval kľúčové zásady, o ktoré sa môžem s Vami podeliť.


Mohlo by Vás zaujímať...

Mgr. Peter Seemann, PhD. (autor)

Referencie od klientov


Čo získate

Odoslanie správy
Homepage- Úvodné info

Dobrý deň, priatelia a majitelia firiem. V biznise som dosiahol úspech a chcem ho učiť aj druhých. Máte záujem?

Ukázať viac